Inspekce nemovitostí a asistence při koupi nemovitosti

Nemovitalita

Využijte Nemovitalitu při výběru Vaší nové nemovitosti. Vyberte si jednorázovou

inspekci nebo kompletní asistenci při koupi nemovitosti.

 

Slovo Nemovitalita vzniklo spojením slov NEMOVITOST a VITALITA – dá se tedy říci, že se jedná vyjádření životaschopnosti nemovitostí a jejich potenciálu pro kvalitní a zdravé bydlení. Je to přehledné a jasné vyjádření těchto aspektů, takže Vám pomůže velice efektivně a po všech stránkách zhodnotit a prověřit zvolenou nemovitost nebo najde mezi několika nemovitostmi tu nejvhodnější, pokud při volbě tápete nebo právě nemáte na zdlouhavé prohlídky čas ani trpělivost. Report Nemovitality získáte ihned po provedené inspekci, nemusíte na zpracování čekat několik dní či týdnů, kdy hrozí, že nemovitost během této doby může být již prodaná. Pomůže Vám se rychle rozhodnout!

Nemovitalitu určujeme u staveb pro bydlení, tedy pro rodinné domy a byty, pro které je vytvořen kontrolní seznam sta bodů. Byl sestaven architekty, stavebními inženýry a dalšími specialisty z oboru. Kontrolní body jsou rozděleny do přehledných kapitol a při prohlídce nemovitosti ohodnoceny v rozmezí 0 – 0,5 – 1 bod nvi. Celkový počet bodů nvi určuje Nemovitalitu bytu či rodinného domu. Výsledný report je k dispozici ihned po prohlídce. Klient dostane k dispozici jak celkové ohodnocení nemovitosti v rozmezí 0-100%, tak i jasný přehled o všech kritických bodech, se kterými by se při bydlení v daném bytě nebo domě musel potýkat – vše v přehledném barevném provedení.

Zatímco všechny v současnosti dostupné inspekce nemovitostí se zaměřují pouze na stavebně technické hodnocení, Vy od nás dostanete navíc také hodnocení architektonické, hodnocení společných prostor domu a okolí, které budou mít neméně významný vliv na Váš život po výběru dané nemovitosti.

Při architektonickém hodnocení se zaměřujeme například na dispozice, prostornost, zaříditelnost interiéru, orientaci vůči slunci i zdrojům hluku, výhledy a míru soukromí. Právě to jsou aspekty, které možná při první prohlídce nedokážete vyhodnotit a přitom se s nimi při bydlení budete setkávat každý den. Proto je nesmírně důležité, abyste o nich měli přehled před koupí nemovitosti, stejně jako o společných prostorách a okolí Vašeho nového bydlení. Volba nemovitosti dnes může určit, kudy budete chodit každý den do práce a z práce, kde si budou hrát Vaše děti, kam budete vynášet odpadky, zda budete těžké nákupy denně nosit po schodech do čtvrtého patra nebo ne, zda se budete ve společných prostorách domu třást odporem nebo jimi budete procházet s radostí, zda budete mít možnost zaparkovat přímo u domu atd. Tyto aspekty budou Váš život ovlivňovat výrazněji než například netěsný sifon, který je možné vyměnit. Ale pozor – na vady technicko- stavebního rázu upozorní Nemovitalita také, tomuto hodnocení je věnováno celých 60% z hodnocení celkového.

Nemovitalitu nabízíme také ve formě komplexní asistence při výběru nemovitosti. Jsme si vědomi toho, že výběr té pravé nemovitosti je zdlouhavá a časově náročná práce. Zároveň se mnohdy jedná o nemalou finanční investici, kterou si lidé mohou dopřát jednou, maximálně dvakrát za život, proto je inspekce nemovitostí velmi chytré řešení, které se Vám vyplatí a ušetří Vám nejenom po finanční stránce, ale i psychické a fyzické.

Prodáváte nemovitost? Pro Vás je inspekce Nemovitality neméně vhodná! Poskytne Vám zpětnou vazbu o stavu Vaší nemovitosti, navrhne účinná opatření, vedoucí k vyšší prodejní ceně a kratší době prodeje. Do svého inzerátu můžete uvést informaci o proběhnuté inspekci a tím dát kupujícím najevo, že jste fér a nemusí se obávat skrytých vad! V neposlední řadě Vás připraví na zájemce, kteří přijdou na prohlídku s inspektory nemovitostí.

Pokud potřebujete odbornou radu či přesnější vysvětlení Nemovitality, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na Vás!

Tým inspektorů Nemovitality

[column size=”1-4″ last=”0″ style=”0″]

Ceník inspekce

[/column] [column size=”1-4″ last=”0″ style=”0″]

Jednorázová inspekce

[/column] [column size=”1-4″ last=”0″ style=”0″]

Komplexní asistence

[/column] [column size=”1-4″ last=”1″ style=”0″]

Partnerské bonusy

[/column]
Nemovitalita nvi © 2012 - 2013
Bez písemného souhlasu je další publikace obsahu webu zakázána.