Inspekce nemovitostí a asistence při koupi nemovitosti

Inspekce nemovitostí

Využijte našich služeb při výběru Vaší nové nemovitosti.

Nabízíme jednorázové inspekce, ověření výměr nemovitosti nebo hloubkový screening technického stavu.

 

Nemovitalita je nástroj zaměřený na komplexní hodnocení stavu nemovitostí. Nemovitalita hodnotí okolí a společné prostory domu, architektonický a stavebně technický stav nemovitosti.

Report Nemovitality Vám je k dispozici ihned po provedené inspekci, nemusíte tedy čekat několik dní na zpracovaný posudek. Tím Vám šetříme čas a umožníme Vám se co nejrychleji rozhodnout, zda prověřená nemovitost je pro Vás ta pravá!

Staneme se Vaším partnerem při výběru nemovitosti – nabízíme jednorázové inspekce nebo komplexní asistenci při výběru nemovitosti s technickým i právním prověřením. Po úspěšné koupi nemovitosti můžete také využít bonusový program od našich partnerů plný slev na zařízení interiéru.

 

 

Kalkulačka – Spočítejte si, v jakém rozsahu se Vám naše služby vyplatí.

Jednorázová inspekce Nemovitality:

 Cena 4.500,- Kč / inspekci Nemovitality   Cena 11.900,- Kč / inspekci Nemovitality s hloubkovou prohlídkou 

Více informací o jednorázové inspekci

Komplexní asistence při koupi nemovitosti:

  1% z ceny vybrané a koupené nemovitosti   + cena 990 450,- Kč / inspekci Nemovitality  – Akční cena –
 + cena 1.690 1.190,- Kč / inspekci Nemovitality s hloubkovou prohlídkou  – Akční cena –

Více informací o komplexní asistenci

U ceny za inspekci Nemovitality i hloubkové prověření nerozlišujeme druh ani velikost nemovitosti, cena za inspekci je vždy stejná. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Slovníček pojmů:

Inspekce Nemovitality: Komplexní hodnocení stavu nemovitostí. Nemovitalita hodnotí okolí a společné prostory domu, architektonický a stavebně technický stav nemovitosti. Inspekce obsahuje přehledný report a konzultaci s architektem / projektantem.

Hloubková inspekce: Prověření kvality provedení stavby. Kontrola kvality provedení stavebních konstrukcí nosných, dělících a izolačních. Kontrola kvality provedení povrchů. Průzkum na místě pomocí měření a případného endoskopického prověření uzavřených konstrukcí. Doporučení na odstranění závad s předpokládaným rozpočtem.

Jednorázová inspekce: Inspekce jedné vybrané nemovitosti.

Komplexní asistence: Na základě přesného zadání vytipujeme vhodné nemovitosti, u vybraných nemovitostí provedeme inspekci a v přehledném zhodnocení vybereme tu pravou. Součástí komplexní asistence je i právní prověření vybrané nemovitosti a přepis na katastru nemovitostí. Pro klienty je připravený Bonusový program se slevami na zařízení bytu.

Prohlídku Nemovitality můžete nezávazně objednávat přes kontaktní formulář nebo volejte 724 155 290.

Kontaktní formulář

Nemovitalita nvi © 2012 - 2013
Bez písemného souhlasu je další publikace obsahu webu zakázána.