Inspekce nemovitostí a asistence při koupi nemovitosti

Feng shui – úvod

Feng shui – úvod

in Nemosféra

Vše kolem vás je s vámi spojeno. Vše kolem vás ovlivňuje kvalitu vašeho života, vnitřní pohodu, mezilidské vztahy i zdraví.Nezáleží na tom, zda jste doma, v kanceláři nebo u pracovního stolu, každý prostor můžete využít ku prospěchu, nebo vám může naopak ztížit životní situaci. Jednotlivé předměty, jejich umístění a stav mohou vypovídat mnohé o kvalitě života člověka a skrytých problémech. Prostor kolem vás je odrazem důležitých oblastí života- jako je rodina, kariéra, vztahy, zdraví.

Určitě jste někdy zažili pocit, když vstoupíte do místnosti či bytu, kde se vnitřně cítíte dobře, anebo naopak vstoupíte do prostoru, ze kterého byste nejraději utekli. Máte svoji oblíbenou židli u jídelního stolu, oblíbenou stranu postele. Vše souvisí s vlivem prostoru, tvarů, materiálů a barev na člověka.

Cílem starodávného čínského umění bydlení je harmonie a rovnováha člověka, přírody a vesmíru. Existuje mnoho způsobů jak žít v harmonii a zlepšit si tak kvalitu života, posílit zdraví a získat úspěch. V dalších dílech o Feng shui se budeme zabývat těmito tématy v oblasti bydlení a harmonizace prostoru.

Nemovitalita nvi © 2012 - 2013
Bez písemného souhlasu je další publikace obsahu webu zakázána.